Arhiv novic

Slovenci končali nastope v Sočiju

Slovenci Peter Dokl, Jakov Fak, Klemen Bauer in Janez Marič so zasedli končno šesto mesto (+1:27,2) in s tem dosegli najboljšo štafetno uvrstitev v zgodovini olimpijskih nastopov.

Žan Košir do druge olimpijske kolajne

Slovenski deskar Žan Košir je v Roza Hutorju osvojil še svojo drugo olimpijsko kolajno. Po bronu v paralelnem veleslalomu je bil v paralelnem slalomu srebrn.

Filip Flisar do šestega mesta

Smučar prostega sloga Filip Flisar je bil v krosu danes odlično razpoložen, a je nato v polfinalu naredil napako, ki ga je stala velikega finala.

Jakov Fak 4. mesto

Jakov Fak do odličnega 4. mesta na biatlonski preizkušnji s skupinskim startom na 15 km.

Tini Maze drugo zlato

Tina Maze je postala olimpijska prvakinja v veleslalomu in na olimpijskih igrah v Sočiju osvojila še drugo zlato kolajno.

Slovenija v četrtfinalu

Slovenski hokejisti so se z zmago proti Avstriji 4:0 uvrstili v četrtfinale olimpijskih iger v hokeju na ledu.

Skakalci in Gregorinova peti

Teja Gregorin je na biatlonski tekmi s skupinskim startom osvojila 5. mesto, njen dosežek pa so na ekipni tekmi skakalcev ponovili Jurij Tepeš, Robert Kranjec, Jernej Damjan in Peter Prevc.