Arhiv novic

Srebro za Primoža Kozmusa

Slovenski atlet Primož Kozmus je na olimpijskih igrah v Londonu osvojil srebrno medaljo v metu kladiva. Zmagal je Madžar Krisztian Pars.

Brent LaRue do odličnega 13. mesta

Slovenski reprezentant Brent LaRue je na olimpijskih igrah v Londonu v polfinalu na 400 m z ovirami tekel 49,45 sekunde in bil tretji v tretji skupini, skupno pa je s 13. izidom uspešno končal svoje prve OI.

Bronasta medalja za Rajmonda Debevca

Slovenski strelec Rajmond Debevec je na poletnih olimpijski igrah v Londonu osvojil odličje bronastega leska, potem ko je zadel 701,0 kroga.

Kauzer do 6. mesta

Kajakaš Peter Kauzer je na olimpijskih igrah v Londonu osvojil šesto mesto v slalomu na divjih vodah.

Zmaga Kavčiča, Taljat - Božič v polfinale

Blaž Kavčič se je uvrstil v drugi krog olimpijskega teniškega turnirja. Odlčino sta svojo nalogo opravila tudi Sašo Taljat in Luka Božič, ki sta se uvrstila v polfinale, kjer se jima bo pridružila tudi Eva Terčelj.

Kauzer in Savšek brez težav v polfinale

Slovenska slalomista na divjih vodah, kajakaš Peter Kauzer in kanuist Benjamin Savšek, sta uspešno začela olimpijsko preizkušnjo. Oba sta se prebila v polfinale. Kauzer je med kajakaši v kvalifikacijah osvojil peto mesto, Savšek...