V antični Olimpiji bodo s pomočjo sončnih žarkov in zrcala prižgali olimpijski ogenj, ki bo nato potoval do prizorišča iger v Veliki Britaniji. Slavnostno odprtje iger bo 27. julija.

Vabimo vas na 12. sejo Izvršnega odbora Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenja športnih zvez.

4. olimpijski novinarski klub

Na 4. olimpijskem novinarskem klubu, so se v prostorih sponzorja Teama Slovenie Porscheja Slovenija, predstavili judoisti in športniki invalidi namiznotenisači.

Trajković in Šimičeva odločno proti Londonu

Ivan Trajković je na EP v takwondoju osvojil srebrno medaljo, Mateja Šimic pa je na svetovnem pokalu v triatlonu v Mehiki osvojila osmo mesto in je še korak bližje olimpijskih iger.

Rajmondu Debevcu ukradli tekmovalno puško

Najboljšemu slovenskemu strelcu so vlomili v trgovino in mu ukradli tekmovalno puško s katero je osvojil bronasto medaljo v Pekingu. Vse, ki bi karkoli vedeli o neljubem dogodku prosimo, da obvestijo policijo.