Arhiv novic

Kajakaš Simon Brus zlat v slalomu

Kajakaš Simon Brus je predzadnji dan mladinskih olimpijskih iger osvojil zlato medaljo v slalomu na mirnih vodah. Ajda Novak je medaljo zgrešila za 16 tisočink sekunde.

Atleti uspešni na MOI Singapur

Slovenska atletska zasedba na mladinskih olimpijskih igrah je v Singapurju nastope danes uspešno končala. Maruša Mišmaš je v teku na 400 metrov z ovirami osvojila peto mesto.

Slovenci uspešni tudi 4. Tekmovalni dan

Poleg veslačev, ki sta osvojila zlato medaljo, so se na tekmovalnih prizoriščih borili še plavalci, atleti, lokostrelci, jadralci in kolesarji