Arhiv novic

Rokometaši v finalu

Slovenska mladinska olimpijska rokometna reprezentanca se je na mladinskih olimpijskih igrah v kitajskem Nandžingu uvrstila v veliki finale.

Leda Krošelj priskakala do brona

Atletinja Leda Krošelj je slovenski mladinski olimpijski reprezentanci na mladinskih olimpijskih igrah v kitajskem Nandžingu v skoku s palico priskakala bronasto odličje.

Rokometaši v polfinalu

Slovenski rokometaši so v drugi tekmi predtekmovanja premagali Katar 38:23 ter se uvrstili v polfinale mladinskih olimpijskih iger.

Bron za Govejškovo

Nastja Govejšek je na mladinskih olimpijskih igrah osvojila bronasto kolajno na 50 m delfin.

Tretji dan MOI

Plavalka Nastja Govejšek se je z drugim časom polfinala na 50 m delfin, na mladinskih olimpijskih igrah, uvrstila v finale.

Razpis

OKS razpisuje prosto delovno mesto strokovnega sodelavca v marketingu.

Maruša Štangar do brona v Nandžingu

Maruša Štangar je osvojila prvo slovensko kolajno na mladinskih olimpijskih igrah v Nandžingu. V judu, v kategoriji do 52 kg, je v borbi za bronasto kolajno premagala domačinko Xiaoyu Liu.

Prvi tekmovalni dan v Nandžingu

Od naših tekmovalcev se je najvišje uvrstila plavalna štafeta 4x100 prosto, ki so je sestavljali Žan Pogačar, Grega Popović, Nastja Govejšek in Tjaša Pintar.