Arhiv novic

Slovenija v četrtfinalu

Slovenski hokejisti so se z zmago proti Avstriji 4:0 uvrstili v četrtfinale olimpijskih iger v hokeju na ledu.

Skakalci in Gregorinova peti

Teja Gregorin je na biatlonski tekmi s skupinskim startom osvojila 5. mesto, njen dosežek pa so na ekipni tekmi skakalcev ponovili Jurij Tepeš, Robert Kranjec, Jernej Damjan in Peter Prevc.

Teja Gregorin še tretjič na teh OI med petnajsterico

Teja Gregorin, ki je na zasledovali tekmi s tretjim mestom osvojila prvo slovensko biatlonsko medaljo na olimpijskih igrah, je na igrah v Sočiju z dvema zgrešenima streloma osvojila 11. mesto na 15 km.

Fourcadu še zlato na 20 kilometrov

Francoz Martin Fourcade je na olimpijskih igrah v Sočiju zmagal še na najdaljši 20-kilometrski biatlonski tekmi. Srebro je osvojil Nemec Erik Lesser, bron pa Rus Jevgenij Garaničev.

Tina Maze je olimpijska prvakinja

Alpska smučarka Tina Maze si je na olimpijskem smuku v Sočiju danes razdelila prvo mesto s Švicarko Dominique Gisin in tako Sloveniji prinesla prvo zlato medaljo na zimskih olimpijskih igrah.