Seznam kategoriziranih športnikov

Pregled kategoriziranih športnikov
Športno društvo:
Športnik:

SAMOSTREL
DRŽAVNI RAZRED
DP, Portorož, Slovenija, 12.09.2015
JUVAN Nina, 19922.m 10m Obd. kat.: od 01.02.2016 do 31.01.2017   SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
SVETOVNI RAZRED
SP, Ulan-Ude, Ruska federacija, 19.08.2015 - 27.08.2015
ORAŽEM Renata, 19721.m 30m kleče Obd. kat.: od 01.10.2015 do 30.09.2017   SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
STRELSTVO
DRŽAVNI RAZRED
DP, Gaj - Maribor, Slovenija, 26.09.2015
PRESKAR Marjan, 19591.m dvojni trap-ekipno Obd. kat.: od 01.02.2016 do 31.01.2017   SD RUDAR GLOBOKO, BREŽICE
SUŠA Jernej, 19781.m dvojni trap-ekipno Obd. kat.: od 01.02.2016 do 31.01.2017   SD RUDAR GLOBOKO, BREŽICE
FUKS Aleš, 19811.m dvojni trap-ekipno Obd. kat.: od 01.02.2016 do 31.01.2017   SD RUDAR GLOBOKO, BREŽICE
DP, Trbovlje, Slovenija, 02.04.2016 - 03.04.2016
Kolman Mojca, 19911.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SD MAROK, SEVNICA
Repič Rožle, 19931.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SD KAMNIK, KAMNIK
DP, Murska Sobota, Slovenija, 26.08.2016 - 28.08.2016
KRKAČ Ivan, 19621.m trap Obd. kat.: od 01.10.2016 do 31.01.2017   SK KUNŠPERK, BISTRICA OB SOTLI
PAP Evgen, 19721.m trap-ekipno Obd. kat.: od 01.10.2016 do 30.09.2017   SD TRAP ŠTEFAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA
DP, Trbovlje, Slovenija, 02.04.2016 - 03.04.2016
Žalik Tadej, 19941.m zračna puška 10m-ekipno Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
Maučec Uroš, 19851.m zračna puška 10m-ekipno Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
Hodžić Emerik, 19821.m zračna pištola 10m-ekipno Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
Vignjević Nenad, 19651.m zračna pištola 10m-ekipno Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
JUVAN Nina, 19921.m zračna puška 10m-ekipno Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
Benčina Sonja, 19861.m zračna puška 10m-ekipno Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
EPP, Zagreb, Hrvaška, 30.05.2016 - 03.06.2016
ORAŽEM Renata, 19721.m puška 300m leže Obd. kat.: od 01.10.2016 do 30.09.2017   SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
DP, Trbovlje, Slovenija, 02.04.2016 - 03.04.2016
Raušl Majda, 19742.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   SK PTUJ, PTUJ
Muhič Živa, 19932.m zračna puška 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD POSTOJNA, POSTOJNA
MT, Trzin, Slovenija, 10.01.2016
Ivanc Rok, 19872.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
DP, Trbovlje, Slovenija, 02.04.2016 - 03.04.2016
Vodeb Katja, 19933.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD LIBOJE, ŽALEC
Ciglarič Aleksander, 19823.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD JOŽE KERENČIČ MIKLAVŽ, ORMOŽ
MT, Plzen, Češka, 05.05.2016 - 08.05.2016
Kunšek Blaž, 19874.m pištola 50m Obd. kat.: od 01.10.2016 do 31.01.2017   SD MAROK, SEVNICA
MT, Trzin, Slovenija, 10.01.2016
Simonič Boštjan, 19655.m zračna pištola 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.05.2017   SD JOŽE KERENČIČ MIKLAVŽ, ORMOŽ
Kandare Erik, 19975.m zračna puška 10m Obd. kat.: od 01.06.2016 do 31.01.2017   STRELSKO DRUŠTVO CERKNICA, CERKNICA
SPP, Baku, Azerbajdžan, 17.06.2016 - 27.06.2016
BLAZINŠEK Tomaž, 19807.m trap Obd. kat.: od 01.10.2016 do 31.01.2017   SD TRAP, ORMOŽ
MT