STRELSTVO
DRŽAVNI RAZRED
DP, RAKIČAN, Slovenija, 21.09.2018 - 23.09.2018
Pap Evgen, 19721.m
trap-ekipno
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD TRAP ŠTEFAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA
Pojbič Denis, 19791.m
trap-ekipno
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD TRAP ŠTEFAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA
ml. DP, LJUBLJANA, Slovenija, 22.09.2018 - 23.09.2018
Jakopiček Patrik, 20001.m
zračna puška 10m-mešane ekipe
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD I. POHORSKI BATALJON, RUŠE
DP, RAKIČAN, Slovenija, 20.10.2018
Kompan Ivo, 19811.m
dvojni trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 TK ILIRSKA BISTRICA, ILIRSKA BISTRICA
Suša Jernej, 19781.m
dvojni trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD RUDAR GLOBOKO, BREŽICE
Kolarič Franc, 19621.m
dvojni trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD RUDAR GLOBOKO, BREŽICE
DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Kadunc Maj, 19981.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD TRZIN, TRZIN
Močnik Žan, 19981.m
zračna puška 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD TRZIN, TRZIN
DP, PRAGERSKO, Slovenija, 30.06.2018 - 01.07.2018
RENER Rudolf, 19621.m
standardna pištola 25m-ekipno
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
Brunšek Andrej, 19621.m
standardna pištola 25m-ekipno
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Adlešič Jernej, 19761.m
zračna puška 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD TRZIN, TRZIN
Kunšek Blaž, 19871.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD MAROK, SEVNICA
Tkalec Peter, 19681.m
zračna pištola 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
Jenko Peter, 19751.m
zračna pištola 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
Kolman Mojca, 19911.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD MAROK, SEVNICA
Kufner Valerija, 19721.m
zračna pištola 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
Vodopivec Ksenija, 19731.m
zračna pištola 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Benčina Sonja, 19861.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Kelenc Žan, 19962.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 ŠPORTNO DRUŠTVO ČRENŠOVCI, ČRENŠOVCI
Hološ Mario, 19882.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD TRZIN, TRZIN
Prelec Romana, 19882.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Vodeb Katja, 19932.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD LIBOJE, ŽALEC
DP, RAKIČAN, Slovenija, 21.09.2018 - 23.09.2018
Šfiligoj Žan, 19863.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 TK BRDA, BRDA
DP, RAKIČAN, Slovenija, 20.10.2018
Topolovec Iztok, 19753.m
dvojni trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO TRAP KUNGOTA, KUNGOTA
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Kandare Erik, 19973.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 CERKNIŠKO DRUŠTVO STRELK IN STRELCEV, CERKNICA
DP, PRAGERSKO, Slovenija, 30.06.2018 - 01.07.2018
Vnuk Dominik, 19793.m
standardna pištola 25m
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
DP, PRAGERSKO, Slovenija, 07.07.2018 - 08.07.2018
Ziško Dušan, 19713.m
puška 50m leže
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD KOLOMAN FLISAR, TIŠINA
Vernik Petra, 19943.m
puška 50m leže
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Stojak Sašo, 19953.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK PTUJ, PTUJ
Smolič Klara, 19983.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO GORJANCI, NOVO MESTO
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Hadžidaov Aleksandar, 19903.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŠKOFJA LOKA, ŠKOFJA LOKA
Markoja Robert, 19734.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
Bola Ujčič Denis, 19684.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD POSTOJNA, POSTOJNA
MT, SOLIN, Hrvaška, 04.11.2018
Žnidarič Nuša, 20005.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Mengeš, Slovenija, 06.01.2019
Raušl Majda, 19746.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK PTUJ, PTUJ
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Petelinek Jakob, 19976.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 CERKNIŠKO DRUŠTVO STRELK IN STRELCEV, CERKNICA
Repič Rožle, 19936.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD KAMNIK, KAMNIK
Ivanc Franci, 19627.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
Fux Barbara, 19737.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
MT, Mengeš, Slovenija, 06.01.2019
Suljič Sabina, 19798.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD "MROŽ", VELENJE
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Jodl Benjamin, 19848.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD I. POHORSKI BATALJON, RUŠE
Markelj Vesna, 19978.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
MT, Mengeš, Slovenija, 06.01.2019
Šumak Jan, 19938-12.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
Ivanc Rok, 19879.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
MT, Ruše, Slovenija, 12.01.2019
Presterel Anže, 199411.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD TRIGLAV JAVORNIK - KOROŠKA BELA, JESENICE
MT, Mengeš, Slovenija, 06.01.2019
Tomaševič Klemen, 198711.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Moičević Željko, 198412.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
MT, ZAGREB, Hrvaška, 01.12.2018 - 02.12.2018
Sočič Jure, 200213.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 ŠPORTNO STRELSKO DRUŠTVO MURSKA SOBOTA, MURSKA SOBOTA
MT, Leobersdorf, Avstrija, 15.05.2018 - 21.05.2018
Kostanjevec Tadej, 198715.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 ŠSD RADGONA, GORNJA RADGONA
MT, Novi Sad, Srbija, 08.08.2018 - 12.08.2018
Fevžer Katarina, 200115.m
puška 50m leže
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD SLOVENSKE KONJICE, SLOVENSKE KONJICE
MT, Beograd, Srbija, 04.10.2018 - 06.10.2018
Šfiligoj Matej, 199116.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 TK BRDA, BRDA
MT, SOLIN, Hrvaška, 03.11.2018
Tomažič Žan, 199717.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Ruše, Slovenija, 12.01.2019
Simonič Boštjan, 196518-20.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD JOŽE KERENČIČ MIKLAVŽ, ORMOŽ
MT, ZAGREB, Hrvaška, 01.12.2018 - 02.12.2018
Klopčič Nejc, 199919.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 SD TRZIN, TRZIN
SPP, TUSCON, Združene države Amerike, 09.07.2018 - 19.07.2018
Krkač Ivan, 196220.m
trap
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SK KUNŠPERK, BISTRICA OB SOTLI
MT, Beograd, Srbija, 04.10.2018 - 06.10.2018
Podpadec Miroslav, 196822.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 SD RUDAR GLOBOKO, BREŽICE
MT, SOLIN, Hrvaška, 04.11.2018
Lužar Blaž, 200122.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
MT, SOLIN, Hrvaška, 03.11.2018
Zelnik Gregorčič Ula, 200123.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 STRELSKO DRUŠTVO GORJANCI, NOVO MESTO
MT, Ruše, Slovenija, 13.01.2019
Potrč Simon, 197723.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD I. POHORSKI BATALJON, RUŠE
MT, BEOGRAD, Srbija, 08.12.2018
Hrašovec Urška, 199923.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD I. POHORSKI BATALJON, RUŠE
MT, SOLIN, Hrvaška, 03.11.2018
Bevk Branimir, 196624.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
EP, Osijek, Hrvaška, 16.03.2019 - 24.03.2019
Jerovšek Klavdija, 199625.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
MT, ZAGREB, Hrvaška, 01.12.2018 - 02.12.2018
Rožman David, 199726.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SK BREŽICE, BREŽICE
MT, SOLIN, Hrvaška, 04.11.2018
Johansson Stellan, 197127.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD TRZIN, TRZIN
Sodja Jure, 198227.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 ŠPORTNO DRUŠTVO ČRENŠOVCI, ČRENŠOVCI
MT, Beograd, Srbija, 04.10.2018 - 06.10.2018
Fidler Branko, 195329.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD FRANC LEŠNIK VUK HOTINJA VAS, HOČE-SLIVNICA
MT, SOLIN, Hrvaška, 03.11.2018
Barbo Denis, 198130.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 STRELSKO DRUŠTVO GORJANCI, NOVO MESTO
MT, Ruše, Slovenija, 13.01.2019
Kostanjevec Zlatko, 197130.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK PTUJ, PTUJ
MT, Leobersdorf, Avstrija, 15.05.2018 - 21.05.2018
Starc Andrej, 197242.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 SD KAMNIK, KAMNIK
MT, BEOGRAD, Srbija, 08.12.2018
Žalik Tadej, 199445.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
Juvan Nina, 199248.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
Maučec Uroš, 198549.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
MT, Larnaca, Ciper, 14.02.2019 - 24.02.2019
HOZJAN Aleš, 197684.m
trap
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD VRHNIKA, VRHNIKA
MEDNARODNI RAZRED
SP, Changwon, Južna Koreja, 31.08.2018 - 14.09.2018
Vatovec Denis, 19719.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2021 SD VRHNIKA, VRHNIKA
Lepen Matjaž, 199219.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 STRELSKO DRUŠTVO TRAP KUNGOTA, KUNGOTA
Kuharič Urška, 199422.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 SD KOVINAR ORMOŽ, ORMOŽ
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, RAKIČAN, Slovenija, 21.09.2018 - 23.09.2018
Hrovat Sašo, 20021.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
ml. DP, PRAGERSKO, Slovenija, 30.06.2018 - 01.07.2018
Demšar Matija, 19991.m
pištola 25m
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD ŠKOFJA LOKA, ŠKOFJA LOKA
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Gmajnič Anže, 19991.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SK BREŽICE, BREŽICE
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Makari Blaž, 20021.m
zračna puška 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 ŠPORTNO STRELSKO DRUŠTVO MURSKA SOBOTA, MURSKA SOBOTA
Krajnc Marsel, 20021.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK PTUJ, PTUJ
Srpčič Pia, 20021.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SK BREŽICE, BREŽICE
Slak Sara, 20031.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
ml. DP, RAKIČAN, Slovenija, 21.09.2018 - 23.09.2018
Juretič Žiga, 19992.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 TRAP SK ZLD GORICA, NOVA GORICA
ml. MT, Larnaka, Ciper, 14.02.2019 - 24.02.2019
Maček Rene, 20012.m
trap
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD TRAP ŠTEFAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA
ml. DP, PRAGERSKO, Slovenija, 07.07.2018 - 08.07.2018
Špindler Nuša, 19982.m
puška 50m leže
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD MESTO LJUTOMER, LJUTOMER
Demšar Matija, 20012.m
pištola 50m
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Vinko Kristjan, 20012.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD TRZIN, TRZIN
Medved Nejc, 19992.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
Medved Teja, 20012.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
Petković Svjetlana, 20012.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO POLICIST MARIBOR, MARIBOR
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Kutin Matevž, 20022.m
zračna puška 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
Debeljak Matija, 20022.m
zračna puška 10m-ekipno
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
Lukež Timon, 20032.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
Ščuri Sara, 20032.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK BREŽICE, BREŽICE
Prezelj Naja, 20022.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
ml. DP, PRAGERSKO, Slovenija, 07.07.2018 - 08.07.2018
Zajamšek Aljaž, 19993.m
puška 50m leže
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2019 SD SLOVENSKE KONJICE, SLOVENSKE KONJICE
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
MATEK NIK, 20023.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
Celec Domen, 19993.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŠKOFJA LOKA, ŠKOFJA LOKA
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Farkaš Patrik, 20033.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 ŠPORTNO STRELSKO DRUŠTVO MURSKA SOBOTA, MURSKA SOBOTA
Perhavec Žan, 20023.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD VREMŠČICA VREMSKI BRITOF, DIVAČA
Hlupič Nika, 20023.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD LIBOJE, ŽALEC
Majerle Nina, 20023.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO TABOR - JEŽICA, LJUBLJANA
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Krajnc Luka, 20014.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
Bračun Alja, 20014.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Kušar Jernej, 20024.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
Kovačič Liam, 20034.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD MAROK, SEVNICA
Stajnko Brina, 20024.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD MESTO LJUTOMER, LJUTOMER
ml. MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Bezjak Rok, 19994.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK PTUJ, PTUJ
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Dragičevič Urh, 20005.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD PREDOSLJE, KRANJ
Slak Amadej, 20005.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
Slak Rebeka, 19995.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Kerlatec Aljaž, 20025.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD POSTOJNA, POSTOJNA
Kecelj Matija, 20025.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD DOMŽALE, DOMŽALE
Junger Zala, 20035.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD I. POHORSKI BATALJON, RUŠE
ml. MT, Ruše, Slovenija, 11.01.2019 - 13.01.2019
Bogša Nina, 20035.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD JOŽE KERENČIČ MIKLAVŽ, ORMOŽ
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Deželak Filip, 20016.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO 1956 TRBOVLJE, TRBOVLJE
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Babača Ernest Eman, 20026.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD TRIGLAV JAVORNIK - KOROŠKA BELA, JESENICE
Plahut Timotej, 20036.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 ŠPORTNO STRELSKO DRUŠTVO MURSKA SOBOTA, MURSKA SOBOTA
Ferencek Melani, 20026.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO "JEZERO" DOBROVNIK, DOBROVNIK
ml. MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Vodeb Neža, 20026.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD LIBOJE, ŽALEC
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Cicmanovič Zimet Ivo, 20007.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD KIDRIČEVO, KIDRIČEVO
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Kuhar Nejc, 20027.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD KAMNIK, KAMNIK
Rožac Mark, 20027.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SK IZOLA, IZOLA
Bakan Urisk Lena, 20027.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 STRELSKO DRUŠTVO "JEZERO" DOBROVNIK, DOBROVNIK
ml. MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Janc Aleš Mitja, 20017.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD MAROK, SEVNICA
ml. MT, Leobersdorf, Avstrija, 15.05.2018 - 21.05.2018
Nahtigal Miha, 20008.m
trap
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 30.09.2019 SD TRAP, ORMOŽ
ml. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Režonja Leon, 20028.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD ŠTEFAN KOVAČ, TURNIŠČE
kad. DP, Mengeš, Slovenija, 30.03.2019 - 31.03.2019
Rebrica Iztok, 20028.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD KOLOMAN FLISAR, TIŠINA
Detela Ana Nuša, 20038.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO 1956 TRBOVLJE, TRBOVLJE
ml. MT, Mengeš, Slovenija, 05.01.2019
Košir Rok, 20008.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2020 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
Kolenc Olja, 200210.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 30.09.2019 SD GROSUPLJE, GROSUPLJE
ml. MT, SALONA, Hrvaška, 03.11.2018
Kosi Antonija, 200011.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD MESTO LJUTOMER, LJUTOMER
Kerlatec Ajda, 199813.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2020 SD POSTOJNA, POSTOJNA
PERSPEKTIVNI RAZRED
MOI, Buenos Aires, Argentina, 06.10.2018 - 14.10.2018
Prezelj Anja, 20005.m
zračna pištola 10m
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2021 SD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
ml. EP, Baku, Azerbajdžan, 21.07.2017 - 04.08.2017
Čeper Jože, 19975.m
pištola 25m
Obd. kat.: od 01.10.2017 do 30.09.2019 SD VREMŠČICA VREMSKI BRITOF, DIVAČA
ml. EP, Györ, Madžarska, 16.02.2018 - 26.02.2018
Lukić Suzana, 199810.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2018 do 31.05.2020 SD TRZIN, TRZIN
ml. EP, Baku, Azerbajdžan, 21.07.2017 - 04.08.2017
Tkalec Jagoda, 199711.m
pištola 25m
Obd. kat.: od 01.10.2017 do 30.09.2019 STRELSKO DRUŠTVO DUŠAN POŽENEL REČICA PRI LAŠKEM, LAŠKO
ml. EP, Osijek, Hrvaška, 16.03.2019 - 24.03.2019
Lukić Luka, 200314.m
zračna puška 10m
Obd. kat.: od 01.06.2019 do 31.05.2021 SD TRZIN, TRZIN
SVETOVNI RAZRED
SP, Changwon, Južna Koreja, 31.08.2018 - 14.09.2018
Debevec Rajmond, 19631.m
puška 300m leže
Obd. kat.: od 01.02.2019 do 31.01.2021 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA
EP, LEOBERSDORF, Avstrija, 30.07.2018 - 12.08.2018
Maček Boštjan, 19721.m
trap
Obd. kat.: od 01.10.2018 do 30.09.2022 SD TRAP ŠTEFAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA
EP, Baku, Azerbajdžan, 21.07.2017 - 04.08.2017
Blazinšek Tomaž, 19802.m
trap-mešane ekipe
Obd. kat.: od 01.10.2017 do 30.09.2019 SD TRAP, ORMOŽ
Maček Jasmina, 19802.m
trap-mešane ekipe
Obd. kat.: od 01.10.2017 do 30.09.2019 SD TRAP ŠTEFAN KOVAČ, MURSKA SOBOTA
SPP, Guadalajara, Mehika, 02.03.2018 - 12.03.2018
Dvoršak Živa, 19916.m
puška 50m trojni položaj
Obd. kat.: od 01.06.2018 do 31.05.2020 SD OLIMPIJA, LJUBLJANA