POFEM Beograd 2007

Poletni olimpijski festival evropske mladine Beograd 2007

9. poletni festival je bil v Srbiji v Beogradu.

 

Kraj in čas: Beograd (Srbija); 19. – 24. julij 2009
Udeležba:
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Hercog Polona
Polona Hercog tenis,posamezno tenis
Miha Plešnik, Polona Hercog tenis,mešane dvojice
Bratkič Maja
Maja Bratkič atletika,troskok Rezultat:12.89
Bežan Urša
Urša Bežan plavanje,200 m prosto Rezultat:0.0031141203703704
Ratej Jan  
Jan   Ratej judo,nad 90 kg
Vršič Kristina
Kristina Vršič judo,do 44 kg Rezultat:0.0082114583333333

Do 10 mesta

Polona Hercog tenis posamezno tenis 1. mesto
Miha Plešnik, Polona Hercog tenis mešane dvojice 2. mesto
Maja Bratkič atletika troskok 2. mesto
Urša Bežan plavanje 200 m prosto 2. mesto
Jan   Ratej judo nad 90 kg 3. mesto
Kristina Vršič judo do 44 kg 3. mesto
Jan Karel Petrič plavanje 200 m hrbtno 4. mesto
Jurij Zdovc, Jan   Žibrat namizni tenis dvojice 5. mesto
Anja Garmut, Nina Pavlin namizni tenis dvojice 5. mesto
Pavel Gorenc cestno kolesarstvo kronometer 5. mesto
Tjaša Vozel plavanje 100 m prsno 5. mesto
Tjaša Vozel plavanje 200 m prsno 5. mesto
Uroš Kavčič judo do 55 kg 5. mesto
Urša Bežan plavanje 100 m prosto 5. mesto
Luca Basiaco, Zvonimir Gašparić, Nino Gumzej, Vladimir Mačužić, Jan   Medja, Žiga Mlakar, Elvis Murgič, Ridmand Nimani, Žiga Peršin, Matevž Pevec, Jan   Pungerl, Matej Rajšp, Rok Resnik vaterpolo ekipa vaterpolo 6. mesto
Jan Karel Petrič plavanje 1500 m prosto 6. mesto
Jan Karel Petrič plavanje 400 m prosto 6. mesto
Marko Špiler atletika krogla 6. mesto
Andraž Jereb judo do 50 kg 7. mesto
Rok Jovan atletika 2000 m zapreke 7. mesto
Tjaša Oder plavanje 800 m prosto 7. mesto
Urša Bežan plavanje 400 m prosto 7. mesto
Jan Karel Petrič, Rok Sagmeister, Urša Bežan, Tamara Miler plavanje 4x200 m prosto mešana štafeta 8. mesto
Liona Rebernik atletika 100 m 8. mesto
Liona Rebernik atletika 200 m 8. mesto
Jan   Žibrat, Nina Pavlin namizni tenis mešane dvojice 9. mesto
Urša Bežan, Katja Hajdinjak, Mojca Škratek, Tjaša Vozel plavanje 4x100 m mešano 9. mesto
Anka Pogačnik judo do 70 kg 9. mesto
Miha Plešnik tenis posamezno tenis 9. mesto
Sabina Ferran judo nad 70 kg 9. mesto
Urša Bežan, Katja Hajdinjak, Tamara Miler, Mojca Škratek plavanje 4x100 m prosto štafeta 10. mesto
Laura Pajtler atletika 400 m 10. mesto
Žan Marinič atletika palica 10. mesto
Nejc Filipič atletika 400 m ovire 11. mesto
Jure Vidmar plavanje 400 m mešano 12. mesto
Katja Hajdinjak plavanje 100 m delfin 14. mesto
Katja Hajdinjak plavanje 50 m prosto 14. mesto
Matej Fujs atletika 1500 m 14. mesto
Rok Sagmeister plavanje 100 m hrbtno 14. mesto
Tamara Miler plavanje 400 m mešano 14. mesto
Teja Pešl plavanje 200 m delfin 14. mesto
Blaž Bogataj cestno kolesarstvo kriterij 15. mesto
Jan Karel Petrič plavanje 200 m prosto 15. mesto
Jure Vidmar plavanje 200 m mešano 15. mesto
Mojca Škratek plavanje 100 m hrbtno 16. mesto
Mojca Škratek plavanje 200 m hrbtno 16. mesto
Jurij Zdovc, Anja Garmut namizni tenis mešane dvojice 17. mesto
Alen Pulko judo do 60 kg 17. mesto
Ana Velenšek judo do 63 kg 17. mesto
Anja Garmut namizni tenis posamezno 17. mesto
Gašper Jerman judo do 73 kg 17. mesto
Jan   Žibrat namizni tenis posamezno 17. mesto
Matic Miklavčič atletika višina 17. mesto
Matic Moličnik atletika 100 m 17. mesto
Nina Pavlin namizni tenis posamezno 17. mesto
Rok Sagmeister plavanje 100 m prosto 17. mesto
Vlora Beđeti judo do 57 kg 17. mesto
Živa Klarer Rebec atletika kopje 18. mesto
Rok Sagmeister plavanje 50 m prosto 19. mesto
Ivana Kamnikar, Tjaša Kysselef, Maša Žnidaršič športna gimnastika mnogoboj - ekipno 20. mesto
Matic Lenart atletika 400 m 20. mesto
Matic Moličnik atletika 200 m 20. mesto
Jure Vidmar plavanje 200 m prsno 26. mesto
Mark Džamastagič cestno kolesarstvo cestna dirka 28. mesto
Mark Džamastagič cestno kolesarstvo kronometer 28. mesto
Mojca Škratek plavanje 200 m mešano 28. mesto
Jurij Zdovc namizni tenis posamezno 33. mesto
Ivana Kamnikar športna gimnastika mnogoboj 44. mesto
Tjaša Kysselef športna gimnastika mnogoboj 45. mesto
Maša Žnidaršič športna gimnastika mnogoboj 46. mesto
Blaž Bogataj cestno kolesarstvo kronometer 52. mesto
Blaž Bogataj cestno kolesarstvo cestna dirka 64. mesto
Pavel Gorenc cestno kolesarstvo cestna dirka 73. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

21. Jul. 2007 - 28. Jul. 2007

atletika, 1500 m
 Matej Fujs 14.m 0.0028505787037037 - finale
atletika, 2000 m zapreke
 Rok Jovan 7.m 0.0042045138888889 - finale
plavanje, 100 m prsno
 Tjaša Vozel 5.m 0.00086273148148148 - finale
plavanje, 200 m delfin
 Teja Pešl 14.m 0.011169097222222 - finale
plavanje, 200 m prsno
 Tjaša Vozel 5.m 0.001853587962963 - finale
 Jure Vidmar 26.m 0.0017927083333333 - finale
plavanje, 400 m mešano
 Jure Vidmar 12.m 0.0033100694444444 - finale
 Tamara Miler 14.m 0.0063814814814815 - finale
plavanje, 800 m prosto
 Tjaša Oder 7.m 0.0017487268518519 - finale

Datumi

Športi

Discipline

Faze

Rezultati

Športniki

Ekipe