POFEM Lignano Sabbiadoro 2005

Poletni olimpijski festival evropske mladine Lignano Sabbiadoro 2005

8. poletni festival je bil v Italiji v Lignano Sabbiadoro.

 

Kraj in čas: Lignano Sabbiadoro (Italija); 3. – 8. julij 205
Udeležba:
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Ban Barbara
Barbara Ban judo,nad 70 kg
Kerševan Jana
Jana Kerševan atletika,višina
Murko Lea
Lea Murko judo,do 70 kg
Ketiš Tajda
Tajda Ketiš judo,do 52 kg
Pintar Svit
Svit Pintar atletika,palica
Kokot Nina
Nina Kokot atletika,daljina
Kampič Saša
Saša Kampič atletika,kopje

Do 10 mesta

Barbara Ban judo nad 70 kg 1. mesto
Jana Kerševan atletika višina 1. mesto
Lea Murko judo do 70 kg 1. mesto
Tajda Ketiš judo do 52 kg 1. mesto
Svit Pintar atletika palica 2. mesto
Nina Kokot atletika daljina 3. mesto
Saša Kampič atletika kopje 3. mesto
Romana Čolić, Saša Črtalič, Tara Filipovič, Alja Jankovič, Ines Kaltak, Lina Krhlikar, Valentina Lesnik, Amra Pandžić, Špela Peterlin, Maja Šon, Ula Toplak, Barbara Varlec, Urška Videnič, Maja Zrnec rokomet ekipa 4. mesto
Mersiha Kazić atletika troskok 4. mesto
Nika Karlina Petrič plavanje 400 m mešano 4. mesto
Mersiha Kazić, Nina Kokot, Maja Mihalinec, Anja Puc atletika 4x100m 5. mesto
Aljaž Bedene, Mika Urbančič tenis mešane dvojice 5. mesto
Rok Deržanič atletika 110 m ovire 5. mesto
Tina Šutej atletika palica 5. mesto
Ana Ribnikar plavanje 200 m hrbtno 6. mesto
Anja Puc atletika 200 m 6. mesto
Nika Karlina Petrič plavanje 400 m prosto 6. mesto
Matic Lampič judo do 81 kg 7. mesto
Nika Karlina Petrič plavanje 800 m prosto 7. mesto
Ana Ribnikar plavanje 100 m hrbtno 8. mesto
Lea Kos plavanje 200 m prosto 8. mesto
Blaž Mlinarič judo do 90 kg 9. mesto
Mika Urbančič tenis posamezno tenis 9. mesto
Nika Karlina Petrič plavanje 200 m mešano 10. mesto
Gašper Mulej cestno kolesarstvo kronometer 11. mesto
Lea Kos plavanje 100 m prosto 11. mesto
Robi Žbogar plavanje 100 m prosto 11. mesto
Maja Mihalinec atletika 100 m 12. mesto
Robi Žbogar plavanje 200 m prosto 12. mesto
Gašper Mulej cestno kolesarstvo kriterij 13. mesto
Pia Visočnik plavanje 200 m delfin 13. mesto
Lea Kos plavanje 50 m prosto 14. mesto
Marko Šoba atletika kopje 14. mesto
Robert Vovk plavanje 100 m prsno 14. mesto
Robi Žbogar plavanje 100 m delfin 15. mesto
Lea Kos, Tamara Martinovič, Kaja Pilko, Ana Ribnikar plavanje 4x100 m mešano 17. mesto
Aljaž Bedene tenis posamezno tenis 17. mesto
Kristjan Crnič judo do 60 kg 17. mesto
Tadej Čeh judo do 66 kg 17. mesto
Urban Jerkič cestno kolesarstvo cestna dirka 17. mesto
Uroš Tajhman judo do 73 kg 17. mesto
Alenka Dolničar, Rea Kolbl, Adela Šajn športna gimnastika mnogoboj - ekipno 18. mesto
Robi Žbogar plavanje 50 m prosto 19. mesto
Kaja Pilko plavanje 100 m delfin 20. mesto
Tamara Martinovič plavanje 200 m prsno 20. mesto
Rok Manojlovič, Damjan Stankovič, Robert Vovk, Robi Žbogar plavanje 4x100 m mešano 21. mesto
Robert Vovk plavanje 200 m prsno 21. mesto
Rok Manojlovič plavanje 400 m mešano 21. mesto
Tamara Martinovič plavanje 100 m prsno 21. mesto
Damjan Stankovič plavanje 100 m hrbtno 22. mesto
Damjan Stankovič plavanje 200 m hrbtno 22. mesto
Rok Manojlovič plavanje 200 m delfin 23. mesto
Matej Blaževič, Matjaž Šuber kajak-kanu - mirne vode K-2 1000 m 26. mesto
Matej Blaževič, Matjaž Šuber kajak-kanu - mirne vode K-2 500 m 27. mesto
Urban Jerkič cestno kolesarstvo kriterij 27. mesto
Rok Manojlovič plavanje 200 m mešano 29. mesto
Matej Blaževič kajak-kanu - mirne vode K-1 1000 m 30. mesto
Matjaž Šuber kajak-kanu - mirne vode K-1 500 m 31. mesto
Marko Mermolja cestno kolesarstvo cestna dirka 35. mesto
Marko Mermolja cestno kolesarstvo kriterij 40. mesto
Urban Jerkič cestno kolesarstvo kronometer 48. mesto
Marko Mermolja cestno kolesarstvo kronometer 65. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

02. Jul. 2005 - 09. Jul. 2005

atletika, 200 m
 Anja Puc 6.m - finale

Datumi

Športi

Discipline

Faze

Rezultati

Športniki

Ekipe