POFEM Trabzon 2011

Poletni olimpijski festival evropske mladine Trabzon 2011

Poletni festival leta 20011 je bil organiziran v Trabzonu, Turčija.

 

Kraj in čas: Trabzon (Turčija); 23. – 30. julij 2011
Udeležba:
Število športov:
Število slovenskih športnikov:


OFEM Trabzon 2011 ima svoj zaščitni znak, ki ga sestavljajo krogi in barve, ki simbolizirajo olimpijske kroge, njegova okrogla oblika predstavlja stadion na katerem so se odvijale prve olimpijske igre. Rdeča in rumena barva na vrhu logotipa simbolizirata olimpijski ogenj. Na koncu simbola je zelena barva in glava ribe (sardona), ki se imenuje “hamsi” in simbolizira mesto Trabzon.

Slovenski uspehi

Štangar Anja
Anja Štangar judo,do 48 kg
Renner Robert
Robert Renner atletika,palica Rezultat:531
Ručigaj Žiga
Žiga Ručigaj cestno kolesarstvo ,cestna dirka Rezultat:1:47:10
Gomboc Adrian
Adrian Gomboc judo,do 60 kg
Gačnik Zupanc Aja
Aja Gačnik Zupanc judo,do 70 kg
Pintar Tjaša
Tjaša Pintar plavanje,200 m mešano Rezultat:2:19.85
Gaja Natlačen, Tjaša Pintar, Kaja Sajovec plavanje,4x100 m prosto štafeta Rezultat:3:52.53
Patricija Brolih
Brolih Patricija judo,do 63 kg
Pintar Tjaša
Tjaša Pintar plavanje,100 m prsno Rezultat:1:12.23

Do 10 mesta

Anja Štangar judo do 48 kg 1. mesto
Robert Renner atletika palica 1. mesto
Žiga Ručigaj cestno kolesarstvo cestna dirka 1. mesto
Adrian Gomboc judo do 60 kg 2. mesto
Aja Gačnik Zupanc judo do 70 kg 2. mesto
Tjaša Pintar plavanje 200 m mešano 2. mesto
Gaja Natlačen, Tjaša Pintar, Kaja Sajovec plavanje 4x100 m prosto štafeta 3. mesto
Brolih Patricija judo do 63 kg 3. mesto
Tjaša Pintar plavanje 100 m prsno 3. mesto
Pia Čuk, Natalija Šipek tenis dvojice tenis 4. mesto
Jan Petrač atletika 1500 m 4. mesto
Tjaša Pintar plavanje 400 m mešano 4. mesto
Nastja Govejšek plavanje 100 m prosto 4. mesto
Nastja Govejšek plavanje 50 m prosto 4. mesto
Nika Blagne, Urška Igličar, Lucija Jelenko, Olga Jovanov, Teja Kolbl, Zala Kranjc, Elena Kučej, Iza Mlakar, Sara Najdič, Neža Oder, Saša Planinšec, Ana Sešel odbojka ekipa 5. mesto
Miha Bernat, Aljaž Gorza, Tjaša Pintar plavanje 4x200 m prosto 5. mesto
Rok Križaj, Maks Tekavec tenis dvojice tenis 5. mesto
Eva Trošt atletika 400 m ovire 5. mesto
Gaja Natlačen plavanje 400 m prosto 5. mesto
Katja Zof atletika kopje 5. mesto
Nastja Govejšek plavanje 100 m delfin 5. mesto
Tjaša Pintar, Kaja Sajovec, Iza Senčar plavanje 4x100 m mešano 6. mesto
Gaja Natlačen plavanje 800 m prosto 6. mesto
Anja Benko atletika 400 m 7. mesto
Barbara Bizilj judo do 52 kg 7. mesto
Lota Zala Gomezelj plavanje 200 m prsno 7. mesto
Peter John Stevens plavanje 100 m prsno 7. mesto
Gašper Katrašnik cestno kolesarstvo cestna dirka 8. mesto
Andraž Špiler judo nad 90 kg 9. mesto
Claudia Štravs atletika kladivo 9. mesto
Gašper Katrašnik cestno kolesarstvo kriterij 9. mesto
Maks Tekavec tenis posamezno tenis 9. mesto
Natalija Šipek tenis posamezno tenis 9. mesto
Patricija Gregorčič judo do 44 kg 9. mesto
Pia Čuk tenis posamezno tenis 9. mesto
David Kastrevc atletika kopje 10. mesto
Tina Slejko atletika 100 m 10. mesto
Luka Žontar atletika 100 m 11. mesto
Iza Senčar plavanje 100 m hrbtno 12. mesto
Luka Žontar atletika 200 m 12. mesto
Žan Brus atletika daljina 14. mesto
Luka Kišek športna gimnastika konj z ročaji 15. mesto
Veronika Podlesnik atletika višina 15. mesto
Aljaž Gorza plavanje 200 m prosto 16. mesto
Blaž Šuštar cestno kolesarstvo kronometer 17. mesto
Miha Bernat plavanje 200 m mešano 19. mesto
Miha Bernat plavanje 400 m prosto 20. mesto
Luka Kišek, Matic Pečan, Žiga Potočnik športna gimnastika mnogoboj - ekipno 21. mesto
Nika Sonjak plavanje 200 m hrbtno 22. mesto
Žiga Ručigaj cestno kolesarstvo kronometer 22. mesto
Miha Bernat plavanje 200 m delfin 25. mesto
Peter John Stevens plavanje 200 m hrbtno 25. mesto
Peter John Stevens plavanje 100 m hrbtno 28. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika bradlja 28. mesto
Gašper Katrašnik cestno kolesarstvo kronometer 29. mesto
Žiga Ručigaj cestno kolesarstvo kriterij 31. mesto
Blaž Šuštar cestno kolesarstvo kriterij 32. mesto
Rok Križaj tenis posamezno tenis 33. mesto
Matic Pečan športna gimnastika krogi 37. mesto
Matic Pečan športna gimnastika drog 43. mesto
Matic Pečan športna gimnastika parter 47. mesto
Matic Pečan športna gimnastika mnogoboj 49. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika parter 49. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika preskok 52. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika konj z ročaji 57. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika mnogoboj 58. mesto
Matic Pečan športna gimnastika konj z ročaji 60. mesto
Matic Pečan športna gimnastika preskok 65. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika krogi 65. mesto
Matic Pečan športna gimnastika bradlja 66. mesto
Žiga Potočnik športna gimnastika drog 70. mesto
Blaž Šuštar cestno kolesarstvo cestna dirka 73. mesto
Luka Kišek športna gimnastika preskok 79. mesto
Luka Kišek športna gimnastika krogi 81. mesto
Luka Kišek športna gimnastika mnogoboj 90. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

23. Jul. 2011 - 30. Jul. 2011

plavanje, 200 m mešano
 Miha Bernat 19.m 2:12.65 - finale
tenis, posamezno tenis
 Rok Križaj 33.-64.m - finale
atletika, daljina
 Žan Brus 14.m 674 - finale
plavanje, 200 m hrbtno
 Nika Sonjak 22.m 2:29.31 - finale
plavanje, 400 m prosto
 Miha Bernat 20.m 4:09.53 - finale

atletika, 1500 m
 Jan Petrač 4.m 3:55.66 - finale

atletika, 400 m ovire
 Eva Trošt 5.m 1:01.43 - finale
plavanje, 100 m hrbtno
 Iza Senčar 12.m 1:06.92 - finale
plavanje, 200 m delfin
 Miha Bernat 25.m 2:16.84 - finale
plavanje, 200 m prosto
 Aljaž Gorza 16.m 1:57.96 - finale
plavanje, 400 m mešano
 Miha Bernat dikvalifikacija - finale

Datumi

Športi

Discipline

Faze

Rezultati

Športniki

Ekipe