ZOFEM Aosta 1993

Zimski olimpijski festival evropske mladine Aosta 1993

1. zimski festival je bil v Italiji v Aosti.

 

Kraj in čas: Aosta (Italija); 7. – 10. februar 1993
Udeležba: 40 držav, 708 športnikov
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Andreja Mali

Mali Andreja
Šport:
tek na smučeh
Disciplina:
5 km klasično, 7,5 km prosto
Rojen:
1977
Višina:
160
Teža:
54
Matični klub:
ŠD MALISVET
Trener:
Boštjan Jakše
No limits: Po domače prdn pa let Follow the waves

Rezultati na OI in ostalih športnih igrah

Medalje na OI:
ZOI VANCOUVER 2010
biatlon 8. mesto
biatlon 19. mesto
biatlon 26. mesto
biatlon 31. mesto
biatlon 33. mesto

ZOI TORINO 2006
biatlon 6. mesto
biatlon 22. mesto
biatlon 59. mesto

ZOI SALT LAKE CITY 2002
tek na smučeh 7. mesto
tek na smučeh 9. mesto
biatlon 27. mesto
biatlon 32. mesto

ZOFEM AOSTA 1993
tek na smučeh 7,5 km prosto 29. mesto
tek na smučeh 5 km klasično 30. mesto

Vrhunci kariere

Hobiji:
windsurfanje, kolesarjenje, caravella, kitara, kvačkanje, risanje, thai chi, masiranje, kuhanje
Začetek športne kariere (kdaj, kje):
Pri desetih letih v takratnem kamniškem smučarsko tekaškem klubu.
Kakšne so vaše ambicije po športni karieri:
Trenerstvo in področje zdrave športne prehrane.

Osebni rekord

Rezultat:
21.mesto
Disciplina:
individualna - biatlon
Datum:
2006

tek na smučeh, 5 km klasično
 Andreja Mali 30.m - finale
tek na smučeh, 7,5 km prosto
 Andreja Mali 29.m - finale

Slovenski uspehi

Grubelnik Drago
Drago Grubelnik alpsko smučanje ,slalom

Do 10 mesta

Drago Grubelnik alpsko smučanje slalom 1. mesto
Jožko Petkovšek tek na smučeh 7,5 km klasično 4. mesto
Špela Bračun alpsko smučanje slalom 4. mesto
Alenka Dovžan alpsko smučanje veleslalom 5. mesto
David De'costa alpsko smučanje slalom 5. mesto
Tanja Zelenc tek na smučeh 7,5 km prosto 7. mesto
Tina Vrhunc alpsko smučanje slalom 7. mesto
Boštjan Ule biatlon 7,5 km 8. mesto
Jan Čejvan umetnostno drsanje 8. mesto
Anja Kalan alpsko smučanje veleslalom 10. mesto
Tanja Zelenc tek na smučeh 5 km klasično 10. mesto
Jožko Petkovšek tek na smučeh 10 km prosto 13. mesto
Špela Bračun alpsko smučanje veleslalom 13. mesto
Tina Vrhunc alpsko smučanje veleslalom 15. mesto
Damjana Slaviček umetnostno drsanje 19. mesto
Andreja Mali tek na smučeh 7,5 km prosto 29. mesto
Andreja Mali tek na smučeh 5 km klasično 30. mesto
Mateja Ambrožič tek na smučeh 7,5 km prosto 35. mesto
Boštjan Rupar alpsko smučanje veleslalom 37. mesto
Mateja Ambrožič tek na smučeh 5 km klasično 39. mesto
Tomaž Jerončič tek na smučeh 7,5 km klasično 44. mesto
Matej Fele tek na smučeh 7,5 km klasično 45. mesto
Tomaž Jerončič tek na smučeh 10 km prosto 45. mesto
Matej Fele tek na smučeh 10 km prosto 47. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

07. Feb. 1993 - 11. Feb. 1993