ZOFEM Bled 2003

Zimski olimpijski festival evropske mladine Bled 2003

6. zimski festival je bil na Bledu v Sloveniji.

 

Kraj in čas: Bled (Slovenija); 25. – 31. marec 2001
Udeležba: 41 držav, 1.242 športnikov
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Mitja Oranič, Rok Rozman, Primož Zupan nordijska kombinacija,ekipno
Rok Benkovič, Zvonko Kordež, Jaka Oblak smučarski skoki,normalna skakalnica - ekipno
Oranič Mitja
Mitja Oranič nordijska kombinacija,posamezno
Kordež Zvonko
Zvonko Kordež smučarski skoki,normalna skakalnica
Dokl Peter
Peter Dokl biatlon,zasledovalno
Zupan Primož
Primož Zupan nordijska kombinacija,posamezno
Benkovič Rok
Rok Benkovič smučarski skoki,normalna skakalnica

Do 10 mesta

Mitja Oranič, Rok Rozman, Primož Zupan nordijska kombinacija ekipno 1. mesto
Rok Benkovič, Zvonko Kordež, Jaka Oblak smučarski skoki normalna skakalnica - ekipno 1. mesto
Mitja Oranič nordijska kombinacija posamezno 2. mesto
Zvonko Kordež smučarski skoki normalna skakalnica 2. mesto
Peter Dokl biatlon zasledovalno 3. mesto
Primož Zupan nordijska kombinacija posamezno 3. mesto
Rok Benkovič smučarski skoki normalna skakalnica 3. mesto
Andrej Križaj alpsko smučanje superveleslalom 4. mesto
Barbara Jezeršek tek na smučeh 7,5 km prosto 4. mesto
Jaka Oblak smučarski skoki normalna skakalnica 4. mesto
Tamara Kancilja smučarski skoki normalna skakalnica 4. mesto
Anže Ahačič, Davor Anastasov, Klemen Bašič, Igor Cvetek, Domen Jemec, Gaber Kalan, Anže Kopitar, Gašper Krošelj, Jan   Loboda, Matej Lukin, Aleš Pirjevec, Miha Piščanec, Božidar Podpac, Klemen Pretnar, Uroš Puš, Dejan Rakovič, Rok Snoj, Jure Stopar, Luka Vidmar, Simon Žerdin hokej na ledu ekipa 5. mesto
Gašper Markič alpsko smučanje superveleslalom 5. mesto
Lana Grandovec alpsko smučanje paralelni slalom 5. mesto
Vesna Fabjan tek na smučeh 7,5 km prosto 5. mesto
Monika Pogladič smučarski skoki normalna skakalnica 6. mesto
Alenka Kürner alpsko smučanje veleslalom 8. mesto
Maša Redenšek alpsko smučanje slalom 8. mesto
Peter Dokl biatlon šprint 8. mesto
Rok Rozman nordijska kombinacija posamezno 8. mesto
Gašper Markič alpsko smučanje slalom 9. mesto
Maša Redenšek alpsko smučanje paralelni slalom 9. mesto
Peter Dokl, Andraž Šemrov, Gabrijela Humerca, Eva Turk biatlon mešana štafeta 4x5 km 10. mesto
Vesna Fabjan tek na smučeh 5 km klasično 10. mesto
Matej Čebašek, Andraž Zupan, Vesna Fabjan, Barbara Jezeršek tek na smučeh mešana štafeta 4x5 km 11. mesto
Alenka Kürner alpsko smučanje superveleslalom 13. mesto
Maša Redenšek alpsko smučanje veleslalom 13. mesto
Damjan Ostojič umetnostno drsanje 14. mesto
Lana Grandovec alpsko smučanje superveleslalom 14. mesto
Maša Redenšek alpsko smučanje superveleslalom 15. mesto
Gabrijela Humerca biatlon zasledovalno 16. mesto
Simon Jecl alpsko smučanje veleslalom 16. mesto
Andrej Križaj alpsko smučanje paralelni slalom 17. mesto
Andrej Križaj alpsko smučanje veleslalom 17. mesto
Barbara Jezeršek tek na smučeh 5 km klasično 17. mesto
Brigita Belšak tek na smučeh 7,5 km prosto 17. mesto
Mateja Robnik alpsko smučanje paralelni slalom 17. mesto
Simon Jecl alpsko smučanje paralelni slalom 17. mesto
Teodora Poštič umetnostno drsanje 17. mesto
Bojan Trost alpsko smučanje veleslalom 19. mesto
Andraž Šemrov biatlon zasledovalno 20. mesto
Bojan Trost alpsko smučanje superveleslalom 20. mesto
Andraž Šemrov biatlon šprint 21. mesto
Mateja Robnik alpsko smučanje superveleslalom 22. mesto
Gašper Markič alpsko smučanje veleslalom 23. mesto
Klemen Bauer biatlon zasledovalno 23. mesto
Andraž Zupan tek na smučeh 7,5 km klasično 27. mesto
Mateja Robnik alpsko smučanje slalom 27. mesto
Brigita Belšak tek na smučeh 5 km klasično 28. mesto
Simon Jecl alpsko smučanje superveleslalom 30. mesto
Andraž Zupan tek na smučeh 10 km prosto 31. mesto
Gabrijela Humerca biatlon šprint 31. mesto
Polona Mihevc tek na smučeh 5 km klasično 32. mesto
Polona Mihevc tek na smučeh 7,5 km prosto 40. mesto
Jan   Debevec tek na smučeh 10 km prosto 41. mesto
Klemen Bauer biatlon šprint 42. mesto
Matej Čebašek tek na smučeh 7,5 km klasično 47. mesto
Črt Ivančič biatlon zasledovalno 50. mesto
Jan   Debevec tek na smučeh 7,5 km klasično 50. mesto
Eva Turk biatlon zasledovalno 51. mesto
Matej Čebašek tek na smučeh 10 km prosto 51. mesto
Eva Turk biatlon šprint 55. mesto
Nejc Premrov tek na smučeh 7,5 km klasično 55. mesto
Črt Ivančič biatlon šprint 56. mesto
Nejc Premrov tek na smučeh 10 km prosto 58. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

25. Jan. 2003 - 31. Jan. 2003

Datumi

Športi

Discipline

Faze

Rezultati

Športniki

Ekipe