ZOFEM Jaca 2007

Zimski olimpijski festival evropske mladine Jaca 2007

8. zimski festival je bil v Jaci, Španija.

 

Kraj in čas: Jaca (Španija); 18. – 23. marec 2007
Udeležba: 43 držav, 1.300 športnikov
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Štuhec Ilka
Ilka Štuhec alpsko smučanje ,slalom
Štuhec Ilka
Ilka Štuhec alpsko smučanje ,veleslalom

Do 10 mesta

Ilka Štuhec alpsko smučanje slalom 1. mesto
Ilka Štuhec alpsko smučanje veleslalom 1. mesto
Jure Pernek alpsko smučanje veleslalom 7. mesto
Matija Rimahazi, Matej Šimenc, Alenka Čebašek, Ajda Rogelj tek na smučeh mešana štafeta 4x5 km 8. mesto
Tomaž Sovič alpsko smučanje veleslalom 9. mesto
Maruša Šteharnik alpsko smučanje veleslalom 10. mesto
Matej Šimenc tek na smučeh 10 km prosto 10. mesto
Timi Gašperin alpsko smučanje veleslalom 10. mesto
Simon Kočevar biatlon 7,5 km šprint 11. mesto
Alenka Čebašek tek na smučeh 7,5 km prosto 12. mesto
Anastasija Uspenska umetnostno drsanje 12. mesto
Matija Rimahazi tek na smučeh 10 km prosto 12. mesto
Domen Potočnik tek na smučeh 10 km prosto 14. mesto
Maruša Šteharnik alpsko smučanje slalom 14. mesto
Blaž Ogorelc alpsko smučanje slalom 16. mesto
Alenka Čebašek tek na smučeh 5 km klasično 18. mesto
Nika Smodiš alpsko smučanje slalom 19. mesto
Simon Kočevar biatlon 10 km zasledovalno 20. mesto
Lili Drčar biatlon 6 km šprint 21. mesto
Domen Potočnik tek na smučeh 7,5 km klasično 22. mesto
Boštjan Klavžar tek na smučeh 7,5 km klasično 24. mesto
Lili Drčar biatlon 7,5 km zasledovalno 26. mesto
Matej Šimenc tek na smučeh 7,5 km klasično 26. mesto
Matej Kordež biatlon 10 km zasledovalno 30. mesto
Boštjan Klavžar tek na smučeh 10 km prosto 31. mesto
Matej Kordež biatlon 7,5 km šprint 33. mesto
Matija Rimahazi tek na smučeh 7,5 km klasično 35. mesto
Damir Šabič biatlon 7,5 km šprint 39. mesto
Jerneja Podviz biatlon 6 km šprint 41. mesto
Neža Luštrik biatlon 7,5 km zasledovalno 43. mesto
Ajda Rogelj tek na smučeh 5 km klasično 47. mesto
Ajda Rogelj tek na smučeh 7,5 km prosto 48. mesto
Jerneja Podviz biatlon 7,5 km zasledovalno 48. mesto
Damir Šabič biatlon 10 km zasledovalno 50. mesto
Žiga Petek biatlon 7,5 km šprint 52. mesto
Kaja Šiler tek na smučeh 7,5 km prosto 53. mesto
Ana Šimenc tek na smučeh 7,5 km prosto 54. mesto
Neža Luštrik biatlon 6 km šprint 56. mesto
Žiga Petek biatlon 10 km zasledovalno 58. mesto
Kaja Šiler tek na smučeh 5 km klasično 60. mesto
Tomaž Sovič alpsko smučanje slalom 61. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

18. Feb. 2007 - 23. Feb. 2007