ZOFEM Liberec 2011

Zimski olimpijski festival evropske mladine Liberec 2011

10. zimski festival je bil v Liberecu, Češka Republika.

Kraj in čas: Liberec (Češka); 12. – 19. februar 2011
Udeležba: 46 držav, 2.500 športnikov
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Plut Eli
Eli Plut alpsko smučanje ,veleslalom Rezultat: 1:40,79
Plut Eli
Eli Plut alpsko smučanje ,slalom Rezultat: 1:24.92
Einfalt Lea
Lea Einfalt tek na smučeh,5 km prosto Rezultat: 11:46.1

Do 10 mesta

Eli Plut alpsko smučanje veleslalom 1. mesto
Eli Plut alpsko smučanje slalom 2. mesto
Lea Einfalt tek na smučeh 5 km prosto 2. mesto
David Grm, Urban Sušnik, Aljaž Vodan, Jaka Kosec smučarski skoki normalna skakalnica - ekipno 5. mesto
Mark Klinar, Aljaž Praznik, Lea Einfalt, Nika Razinger tek na smučeh mešana štafeta 4x5 km 5. mesto
Borut Mavc, Žan Zagomilšek nordijska kombinacija normalna skakalnica + 2×4 km - ekipno 6. mesto
Jaka Kosec smučarski skoki normalna skakalnica 6. mesto
Nika Razinger tek na smučeh 5 km prosto 7. mesto
Miha Hrobat, Sergij Robič, Filip Todorovič, Klara Livk, Petra Ožbolt, Eli Plut alpsko smučanje paralelni slalom - mešano ekipno 8. mesto
Aljaž Praznik tek na smučeh 1,5 km šprint 9. mesto
Janja Zdovc deskanje na snegu paralelni veleslalom 9. mesto
Patricia Gleščič umetnostno drsanje 9. mesto
Urban Sušnik smučarski skoki normalna skakalnica 9. mesto
Aljaž Praznik tek na smučeh 7,5 km prosto 10. mesto
Lea Einfalt tek na smučeh 7,5 km klasično 10. mesto
Primož Pančur biatlon šprint 10. mesto
Taja Korpar deskanje na snegu kros 10. mesto
Borut Mavc nordijska kombinacija normalna skakalnica + 7,5 km 11. mesto
Sara Domajnko deskanje na snegu kros 12. mesto
Aljaž Praznik tek na smučeh 10 km klasično 14. mesto
Andraž Plevanč alpsko smučanje slalom 14. mesto
Nika Razinger tek na smučeh 1,5 km šprint 17. mesto
Nina Žnidar alpsko smučanje veleslalom 17. mesto
Juš Kolarič biatlon šprint 18. mesto
Filip Todorovič alpsko smučanje veleslalom 20. mesto
Nika Razinger tek na smučeh 7,5 km klasično 20. mesto
Žan Zagomilšek nordijska kombinacija normalna skakalnica + 7,5 km 24. mesto
Filip Todorovič alpsko smučanje slalom 25. mesto
Urh Krajnčan nordijska kombinacija normalna skakalnica + 7,5 km 25. mesto
Andraž Plevanč alpsko smučanje veleslalom 27. mesto
Petra Ožbolt alpsko smučanje veleslalom 27. mesto
Taja Korpar deskanje na snegu paralelni veleslalom 28. mesto
Sara Domajnko deskanje na snegu paralelni veleslalom 29. mesto
Špela Molk tek na smučeh 1,5 km šprint 29. mesto
Luka Oblak nordijska kombinacija normalna skakalnica + 7,5 km 30. mesto
Lea Einfalt tek na smučeh 1,5 km šprint 32. mesto
Mark Klinar tek na smučeh 1,5 km šprint 33. mesto
Aljaž Vodan smučarski skoki normalna skakalnica 34. mesto
Špela Molk tek na smučeh 7,5 km klasično 37. mesto
Nastja Ravšelj biatlon šprint 41. mesto
Tjaša Zupan tek na smučeh 1,5 km šprint 44. mesto
Nastja Ravšelj biatlon posamezno 46. mesto
Jure Sterle biatlon šprint 47. mesto
Primož Pančur biatlon posamezno 47. mesto
Tjaša Zupan tek na smučeh 7,5 km klasično 49. mesto
Špela Molk tek na smučeh 5 km prosto 50. mesto
Tjaša Zupan tek na smučeh 5 km prosto 53. mesto
Miha Dovžan biatlon posamezno 56. mesto
Mark Klinar tek na smučeh 10 km klasično 60. mesto
Jure Sterle biatlon posamezno 61. mesto
Juš Kolarič biatlon posamezno 66. mesto
Matej Košir tek na smučeh 10 km klasično 67. mesto
Matej Košir tek na smučeh 7,5 km prosto 70. mesto
Matej Košir tek na smučeh 1,5 km šprint 71. mesto
Miha Dovžan biatlon šprint 71. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

12. Feb. 2011 - 19. Feb. 2011