ZOFEM Monthey 2005

Zimski olimpijski festival evropske mladine Monthey 2005

7. zimski festival je bil v Montheyu, Švica.

 

Kraj in čas: Monthey (Švica); 23. – 30. julij 2011
Udeležba: 41 držav, 1.200 športnikov
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Brvar Matej
Matej Brvar biatlon,10 km zasledovalno
Skube Matic
Matic Skube alpsko smučanje ,slalom
Brvar Matej
Matej Brvar biatlon,7,5 km šprint
Skube Matic
Matic Skube alpsko smučanje ,veleslalom

Do 10 mesta

Matej Brvar biatlon 10 km zasledovalno 2. mesto
Matic Skube alpsko smučanje slalom 2. mesto
Matej Brvar biatlon 7,5 km šprint 3. mesto
Matic Skube alpsko smučanje veleslalom 3. mesto
Katja Jazbec alpsko smučanje veleslalom 4. mesto
Matic Skube alpsko smučanje superveleslalom 4. mesto
Matej   Strojan alpsko smučanje slalom 6. mesto
Jan   Debeljak alpsko smučanje slalom 7. mesto
Suzana Štimpfel tek na smučeh 1,5 km šprint 7. mesto
Tesa   Herman alpsko smučanje slalom 8. mesto
Tesa   Herman alpsko smučanje superveleslalom 8. mesto
Tesa   Herman alpsko smučanje veleslalom 8. mesto
Matej Brvar, Anže Gregorič, Tamara Barič, Gabrijela Humerca biatlon mešana štafeta 4x6 km 9. mesto
Katja Jazbec alpsko smučanje superveleslalom 9. mesto
Vid Doria, Andraž Mali, Špela Avbelj, Tea Piškur tek na smučeh mešana štafeta 4x5 km 14. mesto
Matej   Strojan alpsko smučanje superveleslalom 15. mesto
Blaž Bešvir tek na smučeh 1,5 km šprint 16. mesto
Gabrijela Humerca biatlon 7,5 km zasledovalno 16. mesto
Kaja Otovič umetnostno drsanje 16. mesto
Tamara Barič biatlon 7,5 km zasledovalno 17. mesto
Gabrijela Humerca biatlon 6 km šprint 18. mesto
Jan   Debeljak alpsko smučanje superveleslalom 19. mesto
Tjaša Kroflič drsanje - kratke proge 500 m 19. mesto
Andraž Mali tek na smučeh 10 km prosto 21. mesto
Tjaša Kroflič drsanje - kratke proge 1500 m 21. mesto
Urban Kalšek drsanje - kratke proge 1000 m 21. mesto
Anže Gregorič biatlon 10 km zasledovalno 22. mesto
Tjaša Kroflič drsanje - kratke proge 1000 m 23. mesto
Andraž Mali tek na smučeh 7,5 km klasično 24. mesto
Andraž Mali tek na smučeh 1,5 km šprint 24. mesto
Urban Kalšek drsanje - kratke proge 500 m 24. mesto
Špela Avbelj tek na smučeh 1,5 km šprint 25. mesto
Urban Kalšek drsanje - kratke proge 1500 m 25. mesto
Vid Doria tek na smučeh 7,5 km klasično 27. mesto
Vid Doria tek na smučeh 1,5 km šprint 27. mesto
Tamara Barič biatlon 6 km šprint 28. mesto
Tea Piškur tek na smučeh 5 km klasično 30. mesto
Tea Piškur tek na smučeh 1,5 km šprint 31. mesto
Blaž Bešvir tek na smučeh 10 km prosto 34. mesto
Matija Bočko biatlon 10 km zasledovalno 34. mesto
Špela Avbelj tek na smučeh 5 km klasično 34. mesto
Suzana Štimpfel tek na smučeh 5 km klasično 36. mesto
Tea Piškur tek na smučeh 7,5 km prosto 36. mesto
Blaž Bešvir tek na smučeh 7,5 km klasično 37. mesto
Špela Avbelj tek na smučeh 7,5 km prosto 37. mesto
Tamara Barič biatlon 7,5 km šprint 38. mesto
Vid Doria tek na smučeh 10 km prosto 38. mesto
Matija Bočko biatlon 7,5 km šprint 43. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

23. Jan. 2005 - 28. Jan. 2005