ZOFEM Poprad Tatry 1999

Zimski olimpijski festival evropske mladine Poprad Tatry 1999

4. zimski festival je bil na Slovaškem v Poprad Tatry.

 

Kraj in čas: Poprad Tatry (Slovaška); 7. – 12. marec 1999
Udeležba: 40 držav, 819 športnikov
Število športov:
Število slovenskih športnikov:

Slovenski uspehi

Blaž Bilban, Gašper Čavlovič, Primož Zupan-Urh smučarski skoki,normalna skakalnica - ekipno
Brodar Nejc
Nejc Brodar tek na smučeh,10 km prosto

Do 10 mesta

Blaž Bilban, Gašper Čavlovič, Primož Zupan-Urh smučarski skoki normalna skakalnica - ekipno 3. mesto
Nejc Brodar tek na smučeh 10 km prosto 3. mesto
Daniel Kušer biatlon 7,5 km šprint 5. mesto
Nejc Brodar, Klemen Lauseger, Polona Brišar, Renata Podviz tek na smučeh mešana štafeta 4x5 km 6. mesto
Maja Mohorič alpsko smučanje superveleslalom 6. mesto
Primož Zupan-urh smučarski skoki normalna skakalnica 6. mesto
Gregor Urbas umetnostno drsanje 7. mesto
Jaka Poje alpsko smučanje veleslalom 7. mesto
Nina Mulej alpsko smučanje veleslalom 7. mesto
Daniel Kušer biatlon 10 km 9. mesto
Goran Petrijevčanin alpsko smučanje veleslalom 9. mesto
Blaž Bilban smučarski skoki normalna skakalnica 10. mesto
Davorin Tratnjek biatlon 10 km 12. mesto
Gašper Čavlovič smučarski skoki normalna skakalnica 13. mesto
Maja Mohorič alpsko smučanje veleslalom 17. mesto
Petra Šinkovec alpsko smučanje superveleslalom 19. mesto
Martina Mohorič biatlon 6 km šprint 20. mesto
Rok Rutar alpsko smučanje slalom 20. mesto
Jaka Poje alpsko smučanje superveleslalom 21. mesto
Janko Šemrov biatlon 7,5 km šprint 21. mesto
Urška Kodrič umetnostno drsanje 21. mesto
Igor Jesenovec tek na smučeh 10 km klasično 23. mesto
Klemen Lauseger tek na smučeh 10 km klasično 23. mesto
Matevž Kanič alpsko smučanje superveleslalom 24. mesto
Renata Podviz tek na smučeh 7,5 km klasično 25. mesto
Lea Lozar alpsko smučanje slalom 26. mesto
Klemen Lauseger tek na smučeh 10 km prosto 28. mesto
Martina Mohorič biatlon 10 km 28. mesto
Nejc Brodar tek na smučeh 10 km klasično 28. mesto
Rok Bremec, Igor Jesenovec, Maja Benedičič, Renata Šulek tek na smučeh 4x5 km prosto 29. mesto
Polona Brišar tek na smučeh 7,5 km klasično 29. mesto
Lea Lozar alpsko smučanje veleslalom 31. mesto
Petra Šinkovec alpsko smučanje slalom 32. mesto
Jaka Poje alpsko smučanje slalom 34. mesto
Renata Podviz tek na smučeh 7,5 km prosto 34. mesto
Rok Bremec tek na smučeh 10 km prosto 36. mesto
Rok Bremec tek na smučeh 10 km klasično 40. mesto
Davorin Tratnjek biatlon 7,5 km šprint 41. mesto
Polona Brišar tek na smučeh 7,5 km prosto 41. mesto
Janko Šemrov biatlon 10 km 43. mesto
Maja Benedičič tek na smučeh 7,5 km klasično 47. mesto
Igor Jesenovec tek na smučeh 10 km prosto 49. mesto
Denis Turšič biatlon 7,5 km šprint 52. mesto
Maja Benedičič tek na smučeh 7,5 km prosto 52. mesto
Denis Turšič biatlon 10 km 54. mesto
Renata Šulek tek na smučeh 7,5 km klasično 54. mesto
Renata Šulek tek na smučeh 7,5 km prosto 61. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

06. Mar. 1999 - 12. Mar. 1999